+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem
Image

FAQ

Misją naszej działalności jest wspieranie przedsiębiorców oraz osób prywatnych w realizowaniu kolejnych inwestycji. Transport i serwis niezbędnych urządzeń to niejedyne usługi, które możemy zaproponować. Jedną z osi naszej działalności stanowi wynajem maszyn budowlanych. Czasem korzystanie z tej możliwości wiąże się z szeregiem wątpliwości. Postaram się je wszystkie rozwiać, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

Wynajem maszyn – co warto wiedzieć przed skorzystaniem z usługi?

Jakie są koszty wynajmu maszyn, np. odnośnika lub ładowarki teleskopowej z operatorem?

Cena jest uzależniona od różnych czynników, zapraszamy do składania zapytań

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej - bazę pytań i odpowiedzi będziemy stale aktualizować także o zagadnienia dotyczące serwisu maszyn czy transportu dostępnych urządzeń.

Wynajem czy transport urządzeń budowlanych to nie wszystko. Chcemy, by nasi klienci korzystali ze sprzętu najwyższej jakości, a ewentualne usterki nie rujnowały układanego z wyprzedzeniem planu prac. Dlatego proponujemy serwis mobilny maszyn. Podesty, ładowarki czy wózki widłowe, a właściwie ich wewnętrzne systemy i części, nie mają przed nami tajemnic. Warto dodać, że niektóre z napraw możemy przeprowadzać bezpośrednio u klienta - dzięki temu zaoszczędzamy czas na transport urządzenia. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej usługi? Sprawdź!

Serwis mobilny maszyn – o co najczęściej pytają klienci?

Czy prowadzimy serwis mobilny maszyn?

Tak, serwis maszyn mobilnych to jedna z usług, które świadczymy dla klientów z branży budowlanej.

Serwis mobilny maszyn przestaje ci wystarczać? Masz dość powtarzających się usterek, które uniemożliwiają zachowanie ciągłości prac? Nie wydawaj pieniędzy na kary umowne z powodu opóźnień czy spotkania z mechanikami. Zainwestuj we własne maszyny - także w tym możemy pomóc tobie, twojej firmie i kolejnym inwestycjom.

Czy sprowadzamy urządzenia budowlane pod konkretne zamówienie klienta?

Tak - chcemy, by proponowany przez nas sprzęt całkowicie odpowiadał potrzebom klienta. Marka, zakres prac – konsultujemy nasze propozycje, by dostarczyć urządzenie w pełni pasujące do profilu danej firmy i obszaru prowadzonych przez nią działań. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Naprawa oraz wynajem urządzeń budowlanych to nie wszystkie z oferowanych usług. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej! Specjalnie dla przyszłych i aktualnych klientów gromadzimy pytania i przede wszystkim odpowiedzi dotyczące transportu urządzeń.

Wypożyczalnia i serwis to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom - zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Transport maszyn budowlanych oraz towarów to kolejna z osi naszej działalności. Przewóz wielkogabarytowych urządzeń lub specyficznych towarów bywa problematyczny, stąd wiele pytań od naszych klientów. Poniżej prezentujemy odpowiedzi, które i Państwu być może pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości.

Jak przebiega transport maszyn budowlanych i towarów?

Czy posiadacie system monitoringu pojazdów?

Tak, w naszej firmie działa specjalny zespół, który zajmuje się bieżącym monitorowaniem transportu maszyn budowlanych. Nadzoruje realizację zleceń i sprawdza jeszcze przed załadunkiem, czy kierowca dojedzie do celu na czas. Gdy ma kłopot z trafieniem pod właściwy adres czy znalezieniem odpowiedniego magazynu, dyspozytor nawiguje go.

Szalunki, rusztowania
ul. Dworzysko 2a
35-213 Rzeszów

Serwis maszyn budowlanych:

+48 506 767 230
 


♦ CERTYFIKATY

Kontakt

+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas