+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem

Szalunki

Nasza firma od 2012 roku zajmuje się sprzedażą i wynajmem szalunków ściennych oraz stropowych. Jesteśmy przedstawicielami renomowanych producentów. W naszej ofercie posiadamy następujący asortyment.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze zarówno małych, jak i dużych firm budowlanych. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży szalunków ściennych oraz stropowych. Gwarantujemy dobranie asortymentu, aby sprostać wszystkim wymaganiom technicznym i zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Typy i użyteczność szalunków

Oferujemy szalunki stropowe zapewniające profesjonalne i szybkie wykonanie konstrukcji stropów w budownictwie. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka niezawodnych i łatwych w montażu systemów. Wynajem szalunku stropowego to wypożyczenie elementów, które charakteryzują się wysoką nośnością, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji. Posiadamy asortyment w różnych wymiarach, co umożliwia ich zastosowanie w projektach o zróżnicowanym zakresie i skomplikowaniu.

W swojej ofercie posiadamy również szalunki ścienne zapewniające precyzyjne wykonanie ścian żelbetowych. System jest prosty w montażu i demontażu, co przyspiesza prace budowlane i redukuje koszty. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i szeroką gamą dostępności, co pozwala realizować małe jak i duże obiekty budowlane.

Do zaszalowania fundamentów oferujemy szalunki ścienne lekkie dające możliwość ręcznego montażu ścian do wysokości 3 m. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest efektywne i szybkie realizowanie projektów budowlanych bez konieczności najmu dźwigów budowlanych.

Wybierz nasze szalunki

Nasza oferta wynajmu jest skierowana do wszystkich firm budowlanych oraz indywidualnych inwestorów, którzy cenią sobie wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, szybką realizację zamówień oraz elastyczne warunki wynajmu. Wybierając naszą ofertę, zyskują Państwo nie tylko dostęp do nowoczesnych i wytrzymałych rozwiązań, ale także wsparcie naszego doświadczonego zespołu, który pomoże wybrać najodpowiedniejsze rozwiązania dla każdego projektu budowlanego od samych jego fundamentów. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Image

SYSTEMOWE SZALUNKI STROPOWE NA PODPORACH BS 350 I 410

Dla uzyskania powierzchni stropów, podciągów proponujemy szalunki stropowe o konstrukcji dźwigarowo - sklejkowej, których podstawowymi elementami są:

Dźwigary drewniane H 20

Sklejka szalunkowa o grubości 21 mm, 11-warstwowa, obustronnie foliowana

Podpory stropowe o regulowanej wysokości podparcia w zakresie od 2,0 m do 4,10 m

Głowice krzyżowe

Trójnogi

Image

SYSTEMOWE SZALUNKI ŚCIENNE MIDI BOX

Proponujemy sprawdzone na budowach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, budownictwa ekologicznego w tym oczyszczalni ścieków, uniwersalne płyty szalunkowe składające się z ram stalowych wypełnionych sklejką foliowaną jako:

Szalunki wielkogabarytowe - system MIDI BOX PLUS

składający się z płyt szalunkowych o wysokości 2,70 m oraz szerokościach 120 cm, 180 cm, 240 cm ustawianych i przestawianych na budowie wyłącznie za pomocą żurawia

Szalunki średnio gabarytowe - system MIDI BOX

na który składają się płyty szalunkowe o wysokościach 1,50 m oraz 2,70 m oraz szerokości od 30 cm do 90 cm stopniowanej co 5 cm. Mały ciężar jednostkowy pozwala na sprawne, ręczne ustawianie i montaż płyt. Gdy na budowie dostępny jest żuraw zaleca się przestawianie połączonych opatentowanymi zamkami zestawów ściennych za pomocą żurawia.

Szalunek szybu windowego z konstrukcją do szybkiego szalowania i rozszalowania

Szalunki FUNDAMENTOWE - system PION BOX

składający się z płyt szalunkowych o wysokości 150cm oraz szerokości od 10 cm do 90 cm stopniowany co 5cm. Mały ciężar jednostkowy sprawia iż jest to idealny system do ręcznego montażu do wykonania ław,ścian fundamentów do wysokości 3m.

Szalunki, rusztowania
ul. Dworzysko 2a
35-213 Rzeszów

Serwis maszyn budowlanych:

+48 506 767 230
 


♦ CERTYFIKATY

Kontakt

+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas