+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem

Serwis

Serwis Exall oferuje naprawy i przeglądy takich maszyn jak podesty ruchome - spalinowe i elektryczne, ładowarki teleskopowe, wózki widłowe oraz windy budowlane.

Image

NASZA OFERTA SERWISOWA:

Specjalizujemy się w naprawach maszyn następujących producentów: JLG, Genie, Haulotte, Skyjack i Iteco oraz podestów, ładowarek i wózków widłowych Merlo, Manitou, Faresin i Bobcat.

Oferta naszego warsztatu to:

 

Serwis mobilny wyposażony w specjalistyczne narzędzia

Zakuwanie węży hydraulicznych (również u klienta)

Kapitalne remonty silników Hatz, Deutz, Kubota i Perkins

Serwis podzespołów elektrycznych i elektronicznych urządzeń

Regeneracja siłowników i pomp hydraulicznych oraz hydromotorów

Image

Doskonale znamy konstrukcję wind budowlanych GEDA, chętnie doradzamy w przypadku serwisu, montażu lub demontażu tych urządzeń.
Fachowo doradzamy przy zakupie urządzeń oraz przygotowujemy dokumentację potrzebną do ich rejestracji.
Sporządzamy resursy i przeglądy specjalne.

Skontaktuj się z nami:

+48 506 767 230

Nasze usługi serwisowe stanowią gwarancję niezawodności i długiego okresu użytkowania Twojego sprzętu. Dzięki rozbudowanej wiedzy specjalistów oraz stosowaniu oryginalnych części zamiennych naprawa maszyn budowlanych w naszym serwisie odbywa się szybko i efektywnie, minimalizując czas przestoju. Wykonujemy również przeglądy, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co zapewnia bezpieczeństwo i sprawność techniczną na placu budowy. Okresowe inspekcje umożliwiają wykrycie potencjalnych problemów zanim przekształcą się w kosztowne awarie, w przypadku których niezbędna będzie profesjonalna naprawa.

Co wyróżnia nasz serwis maszyn budowlanych?

Nasze doświadczenie i specjalistyczne podejście pozwalają na szybkie diagnozowanie problemów i ich skuteczne rozwiązywanie. Regularny serwis maszyn budowlanych pozwala wydłużyć życie urządzeń i jest ekonomicznie uzasadniony. Oferujemy kompleksową obsługę, od zwykłych przeglądów po kapitalne remonty. Nasz serwis mobilny dostępny jest w każdym miejscu pracy. Zapewniamy, że naprawa maszyn budowlanych przeprowadzana jest z największą starannością. Zespół specjalistów z naszego serwisu regularnie uczestniczy w szkoleniach, co gwarantuje aktualną wiedzę o nowościach technologicznych oraz technikach naprawy. Stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, co pozwala nam oferować usługi przeglądu na najwyższym poziomie.

Wybierz profesjonalny serwis do naprawy maszyn

Decydując się na przegląd w Exall, możesz być pewien, że Twoje urządzenia są sprawdzane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Nasze usługi to inwestycja, która zapewnia spokój i pewność, że Twoje maszyny są zawsze gotowe do pracy. Ponadto wszystkie czynności są wykonywane z uwzględnieniem specyficznych wymagań każdego typu urządzenia. Nie czekaj, aż awaria zatrzyma Twój projekt. Regularny serwis maszyn budowlanych to klucz do efektywnej pracy i bezpieczeństwa na budowie. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na przegląd lub naprawę. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zespół fachowców Exall jest do Twojej dyspozycji, aby doradzić i pomóc w każdej sytuacji.

Szalunki, rusztowania
ul. Dworzysko 2a
35-213 Rzeszów

Serwis maszyn budowlanych:

+48 506 767 230
 


♦ CERTYFIKATY

Kontakt

+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas