+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem

Transport

Realizujemy usługi transportu maszyn i sprzętu budowlanego, kontenerów, konstrukcji stalowych, szalunków, materiałów budowlanych itp.

Oferujemy kompleksowe usługi przewozu różnego rodzaju sprzętu na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Realizujemy transport maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych, kontenerów czy szalunków. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami i naczepami typu firanka, które umożliwiają szybkie i bezpieczne przemieszczenie ładunku. Nasza flota stale się powiększa. Mamy także wiele stosownych zezwoleń, dzięki którym możemy świadczyć transport towarów ponadnormatywnych.

Zdajemy sobie sprawę, że przy realizacji każdej inwestycji czas ma niezmiernie duże znaczenie. Dlatego nasza flota pojazdów jest regularnie sprawdzana pod kątem technicznym. Dzięki temu macie Państwo pewność, że transport kontenerów, szalunków, maszyn budowlanych lub konstrukcji stalowych nie opóźni się z przyczyn awarii ciężarówki. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i zaufanych kierowców, których podczas przewozu ładunków ponadgabarytowych wspiera obowiązkowy pilotaż.


Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzgodnienia szczegółów zlecenia. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy oraz przystępne ceny.

Zobacz wbudowaną galerię obrazów online pod adresem:
https://www.exall.pl/transport#sigProIdf2a8799823

Zestawy z naczepą typu platforma z najazdami

Nasze główne zestawy z naczepą typu platforma z najazdami mają ładowność do 24 ton. Transport maszyn budowlanych może z powodzeniem odbywać się dzięki pojemności skrzynki ładunkowej o wymiarach 13,6m długości i 2.5m szerokości. Warto zaznaczyć, że w przypadku tego typu pojazdu posiadamy zezwolenie do przewozu ładunków ponadnormatywnych, o dużych gabarytach. Zestaw ma w swoim wyposażeniu najazdy aluminiowe oraz wciągarkę, co ułatwia bezpieczne i sprawne umieszczenie maszyny na platformie.

Zobacz wbudowaną galerię obrazów online pod adresem:
https://www.exall.pl/transport#sigProId20c5c1896a

Zestaw z naczepą typu firanka

Zestaw z naczepą typu firanka może być wykorzystywana do transportu maszyn budowlanych o wysokości niemal 3 metrów i szerokości 2,5 metra. Firanka, czyli kurtyna rozsuwana na czas rozładunku, pozwala na szybszy dostęp do konkretnego sprzętu, niezależnie od jego lokalizacji w naczepie. Dodatkowo zestaw posiada również rozsuwany dach.

Image

Który z zestawów przyda się do transportu Państwa maszyn budowlanych? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na dane znajdujące się poniżej lub za pomocą specjalnego formularza. Czekamy na wiadomość!

 

Szalunki, rusztowania
ul. Dworzysko 2a
35-213 Rzeszów

Serwis maszyn budowlanych:

+48 506 767 230
 


♦ CERTYFIKATY

Kontakt

+48 668 674 357
Maszyny - sprzedaż, wynajem
+48 608 375 521
Szalunki - sprzedaż, wynajem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas